Elli yılı aşan ticari tecrübemizi avcılık, balıkçılık ve outdoor ürünleri alanına taşıdığımız Av Köşkü mağazamızı ve avteknesicom web sitemizi 2018 yılında faaliyete geçirdik. Sürekli gelişen ve yenilikçi vizyonumuz, müşteri odaklı bakış açısı ve dinamik çözümler üreten çizgimizle  müşterilerimizin yanındayız.

  Kara avcılığında Sarsılmaz, Retay, Ata, Akkar, Akus, Huğlu, Hatsan, Armsan, Ersus, Kral, Dağlıoğlu gibi bir çok markayı ürün yelpazemize kattık.

   Balık avcılığı alanında Daiwa, Okuma, Shimano, Remixon, Fujin, Fiiish, Fladen, Fudo, Strike Pro, Tackle House, Duo, Duraking, Savagegear, Underground, Kendo, Alba Star, Captain, Effe, gibi onlarca markayı müşterilerimize ulaştırıyoruz. 

   Kamp malzemeleri ekipmanlar ve giyim alanında Husky, Stanley, Nurgaz, Campout, Victorinox, Muela, Freecamp, Coghlans, Makalu, Demar, Orizo, Discovery, Orion, Mastery, gibi onlarca markayı da müşterilerimize sunuyoruz. 

  Binlerce farklı ürün çeşidi ile hem mağazamızda hem de avteknesi.com sitemizde, doğaya adım atacak herkes için mutluluk ve çözüm üretiyoruz. 

Mağazamız:  Av Köşkü
Paşabayır Mahallesi Ordu Caddesi No:52/A Bandırma/ BALIKESİR 
+90 266 714 44 77
+90 553 714 44 77

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR