ücretsiz kargo 200 TL ve üstü ÜCRETSİZ KARGO ücretsiz kargo

Hakkımızda

AV TEKNESİ
Bandırma`da 30 yılı aşan ticari faaliyetimizi Av, Balıkçılık, Kampçılık ve Outdoor alanına taşıdığımız firmamız, 2018 Yılı Haziran ayında faaliyete geçmiştir. Bulunduğumuz bölgede ve çevresinde, mevcut seçeneklerin dışında yenilikçi ve günceli yakalayan dinamik stok anlayışı, geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermek öncelikli ilkemizdir. Sadece ürün satışı değil, köklü esnaflık geleneği ile doğru bilgilendirme ve satış sonrası destek anlayışımızla da dost ve müşterilerimizin yanında durmayı amaç edindik.

 

DEĞERLERİMİZ
Farkı yaratan yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, faaliyet alanında hizmet kalitesi yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir işletmeyiz.

 

VİZYONUMUZ
Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, dünü bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu personel ve müşterilerimizle birlikte çevrede, bölgede ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır. 

PAZARYERİ İŞ ORTAKLARIMIZ


Gittigidiyor.com  Mağazası N11.com  Mağazası

WHATSAPP MÜŞTERİ HATTI

0553 714 44 77

İletişim formunu kullan.

İLETİŞİM FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres : Paşabayır Mah. Ordu Cad. No:52/A Bandırma/BALIKESİR

Telefon : 0266 7144477 Faks : 0266 7144477

E-Posta : info@avteknesi.com

SOSYAL AĞLARIMIZ

© Copyright 2020 Av Teknesi Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.